Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 154 Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/includes/application.php on line 539

Kalendarze

Kalendarze z własnymi zdjęciami to fenomenalny pomysł nie tylko na ozdobienie własnej ściany, ale również forma niepowtarzalnego prezentu, którym można obdarować najbliższych.

Kalendarz składa się z trzynastu kart z aktualnym kalendarium na kolejne miesiące, wzbogacone zdjęciami z tego uroczystego dnia, choć nie tylko - bardzo często zamawiany również z fotografiami dzieci, rodziców, rodziny, przyjaciół. Starannie wykonany, drukowany na najwyższej jakości papierach  renomowanych firm w technice druku cyfrowego. Zdjęcia prezentują się wyśmienicie i przez cały rok przypominają nam, że każdy dzień składa się właśnie z takich perełek, chwil, dla których warto budzić się każdego dnia.
Wielkość kalendarza odpowiada formatowi A3 i wszystkie strony spięte są metalową spiralą wraz z zawieszką. Na poszczególnych stronach znajdują się w stopce tematyczne sentencje. Całość jest edytowalna, można zmienić kolory elementów, zaznaczyć daty, opisać je, dodać dedykację.
Koszt wykonania kalendarza uzależniony jest od rodzaju zastosowanego papieru i rozpoczyna się już od trzydziestu złotych.

 

More in this category: « Obrazy Kontakt »
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 652 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 654