Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 154 Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/includes/application.php on line 539

Justyna & Rafał

fotoreportaż ślubny Justyny i Rafała

Na temat tego fotoreportażu, zresztą jak i każdego innego, można by napisać kilkadziesiąt, o ile nie kilkaset, dobrych słów. Fenomenalna atmosfera i niewiarygodnie pozytywnie nastawieni ludzie. Kapitalna współpraca realizatorska z Marcinem Figurą. Kolejne ujęcia w obszernym fotoreportażu idealnie komponowały się w ostatnich promieniach rozgrzanego jeszcze słońca. Delikatny, wrześniowy powiew dodawał ulgi i pozostawiał po sobie moc kreatywności. Zapraszam.

Last modified onFriday, 23 October 2015 10:23

6 comments

 • zadowoleni w 100 Justyna i Rafał

  Jeszcze raz dziękujemy Ci Arturze, praca z Tobą to czysta przyjemność!!! Jesteś nie tylko profesjonalistą z pasją ale także miłym i sympatycznym człowiekiem. Zdjęcia, które zrobiłeś w tym wyjątkowym dla nas dniu są wyraziste i magiczne, urzekające i z pomysłem, widać na nich prawdziwe emocje, chwile wzruszeń i radość gości ale przede wszystkim są profesjonalne, takie jak chcieliśmy!!! A plener był czymś wyjątkowym, wszystkie kadry są bajeczne i z chęcią wybralibyśmy się jeszcze raz na taką sesję :-) Dziełem wieńczącym Twoją pracę jest przepiękny album, który staranie i precyzyjnie wykończyłeś oraz prezentacja zdjęć, która robi ogromne wrażenie, przez odpowiednio dobraną muzykę - CUDOWNA PAMIĄTKA! Było miło Cię poznać i mieć Cię na naszej uroczystości i przyjęciu weselnym. PROFESJONALIZM, TALENT I PASJA - serdecznie wszystkim polecamy!!!

  zadowoleni w 100 Justyna i Rafał Monday, 18 November 2013 17:02 Comment Link
 • Artur Grzegorzek

  Więcej zdjęć to już przy kawie u Justyny i Rafała : )

  Artur Grzegorzek Thursday, 14 November 2013 16:01 Comment Link
 • Karolina

  kiedy będzie więcej zdjęć ?

  Karolina Wednesday, 13 November 2013 21:40 Comment Link
 • Artur Grzegorzek

  Już niedługo, w sumie na bieżąco, a że dużo ich jest, budowanie galerii idzie mi niesamowicie wolno. Wręcz ślamazarnie. Niestety.

  Artur Grzegorzek Friday, 08 November 2013 19:00 Comment Link
 • Natalka

  kiedy można się spodziewać więcej zdjęć?

  Natalka Thursday, 07 November 2013 20:20 Comment Link
 • Andrzej

  Doprawdy, sympatyczna Para Młoda :)

  Andrzej Wednesday, 06 November 2013 16:34 Comment Link

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 652 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 654