Kalendarze

Kalendarze z własnymi zdjęciami to fenomenalny pomysł nie tylko na ozdobienie własnej ściany, ale również forma niepowtarzalnego prezentu, którym można obdarować najbliższych.

Kalendarz składa się z trzynastu kart z aktualnym kalendarium na kolejne miesiące, wzbogacone zdjęciami z tego uroczystego dnia, choć nie tylko - bardzo często zamawiany również z fotografiami dzieci, rodziców, rodziny, przyjaciół. Starannie wykonany, drukowany na najwyższej jakości papierach  renomowanych firm w technice druku cyfrowego. Zdjęcia prezentują się wyśmienicie i przez cały rok przypominają nam, że każdy dzień składa się właśnie z takich perełek, chwil, dla których warto budzić się każdego dnia.
Wielkość kalendarza odpowiada formatowi A3 i wszystkie strony spięte są metalową spiralą wraz z zawieszką. Na poszczególnych stronach znajdują się w stopce tematyczne sentencje. Całość jest edytowalna, można zmienić kolory elementów, zaznaczyć daty, opisać je, dodać dedykację.
Koszt wykonania kalendarza uzależniony jest od rodzaju zastosowanego papieru i rozpoczyna się już od trzydziestu złotych.

 

Więcej w tej kategorii: « Obrazy Kontakt »