Prezentacja HD

Tworząc prezentację, staram się odtworzyć nastrój panujących emocji podczas całego szeregu zaistniałych zdarzeń - tego uroczystego dnia. Nierzadko piętnasto-minutowy film jest chętniej oglądany od luźno rozłożonych zdjęć.

Tworzący spójne dzieło, obraz wraz ze ścieżką dźwiękową -powodują, że przywołujemy w pamięci tamte chwile i  chętnie dzielimy się nimi z najbliższymi. Najwyższa jakość nagrania w trybie sześćdziesięciu klatek na sekundę powoduje, że kino domowe rozbrzmiewa feerią kolorów i dźwięków. Możliwość spersonalizowania dowolnej części prezentacji, dodaje jej pożądanej indywidualności i niepowtarzalności. Całość nagrania umieszczona jest na płycie DVD. Po przeniesieniu materiału na odpowiedni nośnik, jego format pozwala na odtworzenie go prawie na każdym sprzęcie domowej rozrywki – poczynając od telefonu, a kończąc na telewizorze, czy projektorze.

More in this category: « Oferta Faq »
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 652 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ipegaz/public_html/magiazdjec.pl/libraries/joomla/filter/input.php on line 654